تحولات عظیم در بخش نرم افزاری بانک ملی

مثل اینکه اتفاقاتی قرار است در بخش IT بانک ملی رخ دهد و شاید هم رخ داده است دو هفته قبل در همین وبلاگ فعال شدن همبانک ملی که سازگار با خطوط ایرانسل و همراه اول بود به اطلاع رسید (برای نحوه فعالسازی همبانک ملی اینجا را کلیک نمائید) حالا کاری نداریم که روز بعد از روابط عمومی بانک با بنده تماس گرفتند و گفتند فعلا در مورد همبانک ملی اطلاع رسانی نکنید!

ولی این بار آقای حسین زاده مرد فعال هیئت مدیره بانک در سایت رسمی خود "دیدگاه نو" خبر از تحولات عظیم در بخش نرم افزاری بانک می دهد.

شهاب ملی (شعب تمام الکترونیک بانک ملی)، رعد ملی (حذف دستگاههای Token و استفاده از موبایل به جای آن) و آذرخش ملی (حذف فیزیکی کارتهای بانکی و بازهم جایگزینی موبایل به جای آن) از اینگونه خدمات است.

مثل اینکه روزهای خوب "بانک ملی" دارد فرا می رسد که تسویه بدهی یکصدهزار میلیاردی بانک ملی به بانک مرکزی نیز از همین خبرهای خوش است.

برای خواندن جزئیات بیشتر این موارد اینجا را کلیک نمائید.

و اما کلام آخر تحول و پیشرفت بانک ملی از لحاظ IT و خدمات الکترونیکی آرزوی دیرینه کارمندان بانک و مشتریان متعصب بانک بوده و می باشد و ارائه این خدمات باعث خوشحالی این دو قشر را فراهم خواهد ساخت. ولی لازمه پیشرفت تکنولوژی  استفاده از نیروی کار مجرب، تحصیلکرده و تازه نفس می باشد. بانک ملی نیازمند دمیدن روحی تازه در کالبد خود است و کارمندان بانک (به خصوص متصدیان امور بانکی) نیازمند تحول و پیشرفت. مطمئنا برنامه بعدی اعضای محترم هیئت مدیره بانک توجه به نیازهای معنوی این قشر از همکاران خواهد بود تا باب پیشرفت برای این عزیزان (نه فقط از لحاظ حقوق و امتیاز شغلی)  بر اساس شایستگیهای خود و صلاحدید مدیریت عالی بانک ملی گشوده شود. انشاءالله

/ 6 نظر / 19 بازدید
محمدرضا لطیفی

عرض سلام دارم خدمت دوست و همکار عزیز مثل همیشه مطالبتون ناب بود و زیبا و در این مورد اخر که بسیار خوشحال کننده..امیدوارم این خبرهای خوش تداوم داشته باشه...

این منم

امیدواریم این شعار ها عملی شود امید لازمه زندگی انسان است[گل]

م.ن.عامری

هرچند بانک ملی همیشه در زمینه ارایه خدمات نوین الکترونیکی،بدلیل حجم بسیار زیاد مشتریان،با کندی عمل کرده اما بی شک در هرزمینه ای با اقتدار و کم نقص وارد شده. حذف دستگاه token خیلی وقت هست که در بسیاری از بانکها اجرایی شده و استفاده از سیستمهای نوین امنیتی جایگزین گردیده.

شکری

سلام....خسته نباشی دلاور...شرمنده..مشکلات این چند وقته وبلاگ واقعا دل و دماغ برام نگذاشته بود..اینقدر خرابکاری تو وبلاگم کرده بودن که کم کم داشتم قیدش را میزدم..ولی درست شد..در حال یه سری تغییر و تحولات اساسی توی وبلاگم..ایشااله تا پنج شش ماه دیگه پرده پرده برداری میشه..فعلا secret بمونه بهتره...آرزوی موفقیت دارم..به امید دیدار مجدد

این منم

بعععععععععععععععععععععله من هم امیدوارم برای خالی نبودن عریضه نباشد[نگران]