یک پیشنهاد خوب برای سرمایه گذاری مطمئن

یک سرمایه گذاری خوب و مطمئن سرمایه گذاری است که با ریسک پایین و بازدهی بالا همراه باشد سرمایه گذاریهای با ریسک پایین مثل خرید اوراق مشارکت ، گواهی سپرده و انواع سپرده های که با ریسک نزدیک به صفر شاید به صرفه باشد ولی با این نرخ تورم بازده آن زیاد نیست. (در ضمن بین خودمان هم باشد که سود سپرده های بانکی اسم "علی الحساب" دارد و گرنه همه آنها "قطعی" می باشد و ....) بازار سکه و ارز نیز شاید پر رونق باشد ولی با توجه به نوسانات نرخ ارز و طلا شاید منطقی نباشد. سرازیر کردن سرمایه در بازار نیز آدم کاربلد می خواهد که بتواند با سرمایه خود سود قبال توجهی به دست آورد خرید سهام در بورس نیز شاید بازده بالایی داشته باشد ولی داشتن رانت اطلاعاتی (آن هم در بورس ایران) ضروریست.

صندوقهای مشترک سرمایه گذاری می تواند وسیله ای سودآور برای یک سرمایه گذاری مطمئن باشد این صندوقها با ایجاد یک پرتفولیو از تمام سبدهای سهام(از قبیل اوراق مشارکت، خرید سهام در بازار بورس و...) ریسک سرمایه گذاری را پایین آورده و بازده آن را ارتقا می بخشد که به نظر من می تواند از هر لحاظ مناسب باشد

شرکت کارگزاری بانک ملی برای دومین بار اقدام به پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری مشترک توسعه ملی کرده است. قیمت مبنای هر واحد سرمایه گذاری یک میلیون ریال است و هر فرد باید حداقل 10 واحد خریداری نماید. در اولین تجربه این طرح که حدود 5 سال پیش اجرا شد قیمت مبنای هر واحد به بیش از 12میلیون ریال رسیده است.

زمان پذیره نویسی این طرح از روز شنبه دوم شهریورماه آغاز شده و تا روز 13 شهریور در شعب منتخب بانک ملی ادامه پیدا خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نموده و یا به سایت www.bmibourse.com مراجعه و یا با تلفن 84358 تماس حاصل فرمایید.

/ 0 نظر / 60 بازدید