ساعات کاری شعب بانک ملی در ماه مبارک رمضان

ساعات کار شعب بانک ملی در ماه مبارک رمضان اعلام شد:

بر اساس اعلام سایت بانک ملی ایران شعب این بانک در استان تهران، در ایام ماه مبارک رمضان روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 و30 دقیقه تا 14 به ارائه خدمات خواهند پرداخت.
بر اساس این گزارش، مشتریان ارجمند بعد از ساعت مذکور نیز از ساعت 14 تا 16 می توانند از خدمات باجه های عصر شعب منتخب بانک ملی ایران بهره مند شوند.
ساعات کار شعب بانک ملی ایران در استان تهران در روزهای پنج شنبه طی ماه مبارک رمضان از ساعت 8 و 30 دقیقه تا 12 خواهد بود.

همچنین ساعت کار شعب بانک ملی ایران در روزهای 19 و 23  ماه مبارک رمضان (ششم و دهم مرداد ماه جاری ) با یک ساعت تاخیر نسبت به سایر روزهای این ماه خواهد بود. بدین ترتیب شعب بانک ملی در روز یکشنبه ششم مرداد از ساعت 9/30 الی 14 و در روز پنجشنبه دهم مرداد از ساعت 9/30 الی 12 پذیرای مشتریان ارجمند خواهد بود.

/ 3 نظر / 23 بازدید
ebrahim

آمد رمضان هست دعا را اثري دارد دل من شور و نواي دگري ما بنده عاصي و گنهكار توييم اي داور بخشنده بما كن نظري التماس دعا رمضان مبارك

مرضیه - همکار بانکی-

سلام همکار گرامی تا ساعت 14؟ از 8/5 تا 12/5 برای مشتری هست و پنجشنبه ها از 8/30 تا 12 خدا رو شکر ما باجه عصر نداریم اونطور که ساعت کاری شماس خیلی سخت میشه راستی ادرس وبلاگ بانکی من تغییر پیدا کرد و خاطرات بانکی رو جدا کردم ادرس وبلاگ جدیدم: www.bajeye-man.blogfa.com لطفااین ادرس من رو لینک بفرمایید

علی

سلام . مجید جون خوبی دوستت دارم . موفق باشی