مراسم توپ طلا در ایران قابل مشاهده خواهد بود

پس از پایان مراسم قرعه کشی جام جهانی 2014 برزیل ایرانیان در صفحات اجتماعی حسابی جنجال به راه انداختند "لیونل مسی" بازیکن آرژانتینی و "فرناندو لیما" مجری مراسم سیبل این جنجالها بودند.

فرناندو لیما مدل 37 ساله برزیلی که اجرای این مراسم را بر عهده داشت به دلیل نظرات و هجوم برخی از کاربران ایرانی،  صفحه فیسبوک خود را که صفحه ای کاملا شخصی بود مسدود کرد و امکان هرگونه نظرخواهی را غیرفعال نمود. وی اخیرا در مصاحبه با "فرانس 24" به این حملات فیسبوکی نیز اشاره ای داشت وی در قسمتی از مصاحبه اش عنوان کرده است که : "در مورد مردم ایران باید بگویم، نظر من به خاطر کامنت‌های توهین آمیز تغییر نکرده است. من همچنان به فرهنگ و همه انسان‌ها احترام می‌گذارم و سعی می‌کنم هیچ کس را قضاوت نکنم تا خودم نیز مورد قضاوت دیگران قرار نگیرم." وی همچنین در ادامه گفتگویش با فرانس 24 گفته که: "من اطمینان می‌دهم که این اتفاق را به عنوان یک درس یاد خواهم گرفت و در انتخاب لباس برنامه «توپ طلا» آن را در نظر خواهم داشت تا همه بتوانند آن را تماشا کنند."

/ 6 نظر / 23 بازدید
رسول

سلام کارت درسته ولی مواظب باش بقول عادل منشوریت نکنن[چشمک]

سلیمی

سلام همکار عزیز من خودم که حقیقتا اولین باره که می بینم کاربران ایرانی به این شکل به اشخاص معروف مخصوصا مسی حمله می کنن و هنوز هم درکش برام سخته و اصلا قابل هضم نیست [ناراحت] به هر حال این حرکت مسلما به پای تمام ایرانیان نوشته میشه و اسم ایران در جهان خدشه دارمیشه[ناراحت]

رسول

سفیدی برف را برای روحت.[لبخند] سرخی انار را برای قلبت.[قلب] شیرینی هندوانه را برای عشقت.[نیشخند] وبلندی یلدا را برای زندگی قشنگت آرزومندم.[گل] "پیشاپیش یلدا مبارک"

رسول

سفر کردم به دنبال سر تو سپر بودم برای دختر تو چهل منزل کتک خوردم برادر به جرم این که بودم خواهر تو . . . "اربعین حسینی تسلیت" «این بانک، ملی است»

سلیمی

سلام دوست عزیز کجائی پس ؟ من منتظرم زودتر بیای شمال[نیشخند]