تقدیر از بازنشستگان امتحانی دیگر برای بانک

هر آغازی پایانی دارد و هر شروعی بالاخره تمام می شود مهم این است که مسیری که آغاز می کنی را با سلامت طی نمایی و با موفقیت خط پایان را رد کنی. بازنشسته عنوانی است که به کسی که سی سال در نهادی خدمت کرده تعلق می گیرد. معمولا به فرد بازنشسته تبریک می گویند و به نظر من این می تواند به دلیل سلامت طی کردن مسیر باشد. هر نهاد و سازمانی معمولا برای فردی که بازنشسته می شود ارزش قائل شده و از او تجلیل می کند بسیاری از نهادها فقط از نظر مادی از فرد تجلیل نمی نمایند بلکه از بعد معنوی هم قدردان زحمات وی هستند. در سیاستهای سازمانی با قدمت نود سال که سه نسل را بازنشست کرده مسلما این تقدیر وجود دارد  و این سازمان بطور حتم برای کارمندان خود ارزش قائل است و تلاش آنان را ارج می نهد. البته ممکن است برخی از ادارات بانک در انجام وظیفه خود کوتاهی کرده و آن را به درستی انجام ندهند.

تمام این مقدمات بدین خاطر بود که اشاره ای کنم به بازنشستگی یکی از همکاران شعبه ما. آقای بهمن رمضانی معاون شعبه خیابان ظهیرالاسلام تهران تا دو روز دیگر به افتخار بازنشستگی نائل می آیند. نمی دانم آیا مسوولین اداره امور شعب شرق تهران برای تجلیل از وی برنامه ای چیده اند؟ آیا می توان به حضورشان در شعبه امیدوار بود؟ آیا آقای رحیمی که چندی است سکان سرپرستی شعب شرق تهران بانک ملی را برعهده گرفته به نمایندگی از بانک از خدمات سی ساله کارمند بانک تجلیل خواهد کرد؟ امیدوارم که چنین شود و مسوولین شعب شرق تهران مجریان خوبی برای اجرای سیاستهای بانک باشند. انشاءالله

پ.ن:

در مدت ده سالی که در بانک بودم به جز موارد معدود مسوولین سرپرستی شرق تهران در ارائه خدمات به همکاران در شعب ضعیف عمل کرده و موفق نبوده اند. درصد نارضایتی کارمندان شعب شرق تهران از سرپرستی متبوع خود در قیاس با چهار سرپرستی دیگر مستقر در تهران همواره آمار بالایی را به خود اختصاص داده است که این امر بازنگری مسوولین در چینش افراد این سرپرستی را می طلبد.

/ 4 نظر / 69 بازدید
ساسان اس ام اس

سلام وب خوب و به روزی داری. امیدوارم همیشه اینجور باشه. آدم یه همچین وبایی رو می بینه از وب خودش ناامید میشه! می تونی مطالبت رو تو انجمن ما به اشتراک بذاری تا بقیه هم استفاده کنن. من بهت سر زدم اگه شما هم دوست داشتی به سایت ما سر بزن. ممنون www.SasanSMS.ir کامل ترین آرشیو اس ام اس www.SasanSMS.ir/Forum متفاوت‌ترین انجمن سرگرمی و تفریحی فارسی‌زبانان

bmirasoul

بارالها عید قربان آمد و من هم شدم قربانیت گرچه من دعوت ندارم آمدم مهمانیت مفلسم آهی ندارم در بساطم ناگزیر این دل صد پاره و چشمان تر ارزانیت . . . بارالها مقدر فرما آنچه ذبح می شود نفسانیت من باشد به پای ربانیت تو عید بر شما و خانواده محترمتان مبارک[گل][گل] «این بانک، ملی است»

بانو

خدایا ... بدون نوازش های تو میان دست های زندگی مچاله می شویم نوازشت را ازما نگیر ! [گل]

تالار گفتگو

http://bmiforum.blogfa.com/