گمانه زنی رسانه ها در مورد تغییز مدیرعامل بانک ملی

حدود پنج ماه پیش بود که برخی از سایتهای خبری از تغییر مدیرعامل بانک ملی و جایگزینی مدیر عامل بانک سپه خبر داده بودند. یکی از این خبرگزاریها خبرگزاری مهر بود که حتی جانشینی "رامین پاشایی فام" را به جای "فرشاد حیدری" قطعی دانسته بود (اینجا) این با نیز سایت خبری "فرارو" خبر از جایگزینی مدیرعامل بانک سینا "عبدالناصر همتی" به جای "فرشاد حیدری" می دهد (اینجا) خبری که معلوم نیست درست باشد که نه. گذشت زمان درستی و یا نادرستی این خبر را نشان خواهد داد.

/ 2 نظر / 51 بازدید
سعید مسعود

سلام به شما و خوانندگان یک پیکان نوستالژیک دارم که داخلش و چعبه اش پر است از کتابهای خاص ، کمیاب و نایاب(کهنه و نو) .همه کتابهای برگزیده و باارزش..حتی عامه پسنداش هم مورد تایید عده ای کتابخون حرفه ای هستند چه برسه به کتابهای خواندنی و عمیقش. بصورت سیار می چرخیم و هر جا ، جا دیدیم و چشم ماموران سد معبر را دور ، کتابها را روی کاپوت جلو و جعبه عقب و دور تا دور سقف و باربند می چینیم.دل نازکی هم داریم که به تقاضاهای تخفیف نه نمی توانیم بگوییم.البته در حد معقولش. به رفتارهای اجتماعی مردم هم علاقه مندیم.برای همین برخوردهایشان با مقوله کتاب را به زبانی نزدیک به طنز می نویسیم. هم سفارش کتاب می پذیریم هم کتابخانه شخصی شما را هم به قیمت می خریم. لیست کتابها را تا جایی که ممکن بوده در یکی دوتا از پستها نوشته ام.ولی نه همه ی آنها را ،.تقریبا همه ی کتابهایی که دستفروش ها و نایاب فروشی های انقلاب دارند را دارم. بعضی از دوستان که این پیام را در کامنت دونیشان دیدند گفتند با وجودیکه عادت ندارند کامنتهای تبلیغی را تایید کنند اما این یکی فرق می کند و ارزشش را دارد.شما نیز چنین کنید. لینک هم بدهید ، هم دسترسی بعدی برای خودتان آس

رسول

سلام خدمت همکار گرامی[لبخند] وبلاگ خوبی دارید وقت کردید به وبم سر بزنید منتظر نظرتون هستم [گل] تا سلامی دیگر...[خداحافظ] «این بانک، ملی است»