فعالسازی همبانک ملی - ورود آزاد

شماره 7 را ارسال نمائید پس از ثبت تلفن همراه شما در سامانه رمز ورود به سامانه را که یک عدد چهار رقمی دلخواه است ثبت نمائید و پس از تایید مجدد رمز منوی اصلی همبانک بر روی گوشی شما ظاهر می شود که شامل موارد زیر است:

0 موجودی

1 خرید

2 پرداخت قبض

4 حساب

9 رمز یکبار مصرف

برای ثبت کردن شماره کارت خود عدد 4 (حساب) را ارسال نمائید.

منوی زیر ظاهر خواهد شد:

0 تغییر رمز

2 رمز اینترنت

3 وضعیت

4 لیست کارت

5 سایر

عدد 5 (سایر) را ارسال نمائید. منوی زیر ظاهر خواهد شد:

0 افزودن کارت

1 انسداد کارت

2 رفع مسدودی

3 حذف کارت

4 حذف تلفن

5 بستن

عدد 0 (افزودن کارت) را ارسال نمائید

شماره کارت (16 رقم) وارد نمائید سپس یکی از اعداد 1 تا 4 را به عنوان شناسه کارت خود وارد کرده (برای هر شماره تلفن قابلیت ثبت 4 شماره کارت مختلف وجود دارد که شناسه 1 تا 4 هم بدین منظور است) و پس از آن تاریخ انقضای کارت  (ابتدا دو رقم انتهایی سال و دو رقم ماه مثلا 9506)، CVV2 (عدد چهاررقمی در پشت یا روی کارت) و رمز دوم کارت (شامل 5 تا 12 رقم که برای تهیه آن به دستگاههای خودپرداز بانک ملی مراجعه نمائید) پس از انجام تمامی این مراحل کارت شما با شماره تلفن همراهی که عملیات را با آن انجام دادید ثبت خواهد شد و پس از آن شما می توانید با ورود به منوی اصلی از کارت خود موجودی بگیرید قبوض خود پرداخت نمائید و به وسیله کارت خود (تا سقف مبلغ محدود) خرید نمایید. لازم به ذکر که تمامی منوهای همبانک به طور کامل فعال نشده است.

خرید

یکی از آیتمهای منوی اصلی همبانک "خرید" می باشد با ارسال گزینه 1 (خرید) این پیغام برای شما ظاهر می شود که : "لطفا شماره موبایل یا پایانه (مقصد) را برای پرداخت وارد نمائید" شما باید برای انتقال وجه از کارت خود به کارت دیگری باید شماره تلفن همراه دارنده کارت که در سامانه همبانک با شماره کارت مورد نظر ثبت شده باشد را وارد نمائید دقت نمائید که شماره تلفن را به این صورت وارد نمائید .......98912 یعنی قبل از شماره موبایل مورد نظر کد 98 را وارد کرده و سپس شماره موبایل را بدون صفر وارد نمائید.

پ.ن:

1- پس از ثبت کردن شماره کارت در سامانه استفاده از بقیه گزینه ها مثل خرید، موجودی و پرداخت قبض (گزینه هایی که فعلا فعال شده اند) آسان می باشد.

2- هر وقت که با این پیغام "لطفا رمز عبور را وارد کنید" مواجه شدید منظور همان چهار رقمی است که در ابتدا به عنوان رمز ورود به سامانه ثبت کرده اید.

3- در منوی خرید امکان انتقال از کارت به دستگاه pos با استفاده از شماه پایانه فروش وجود دارد.

4- امکان دارد در تکمیل شدن سامانه همبانک منوها و گزینه های آن تغییر کند ولی فعلا راهنمای استفاده از آن به همان نحوی است که ذکر شد.

5- سامانه "همبانک ملی" به مرور کامل خواهد شد پس منتظر خبرهای جدیدتری باشید.

/ 1 نظر / 41 بازدید
محمدی

بسیار ناکار آمد و موجب اتلاف وقت است. همبانک سایر بانکها بسیار راحت و بی دردسر است ولی بانک ملی اینقدر دنگ و فنگ داره ولی آخرش هم درست کار نمیکنه. من که پشیمون شدم حسابم هم می بندم