مسجد الاقصی حقیقی کدام است؟

 

در شهر بیت المقدس دو مسجد در کنار هم جلب توجه می کند: 1- مسجدالاقصی 2-مسجد قبه الصخره

مسجدالاقصی دومین مسجد ساخته شده پس از مسجدالحرام است. این مسجد توسط سلیمان نبی (ع) در بیت المقدس ساخته شد. پس از فوت حضرت سلیمان و پایان حکومت نوادگان او بر فلسطین، این مسجد به مرور زمان تخریب شد تا اینکه در زمان خلیفه دوم به دستور او این مسجد تجدید بنا گشت.

مسجد قبه الصخره بر فراز صخره ای بنا شده که پیامبر اکرم قبل از معراج به آسمان بر آن جلوس فرموده بودند. متاسفانه این مسجد به عنوان مسجد الاقصی به جهانیان (حتی مسلمانان) معرفی شده است در حالیکه مسجدالاقصی با گنبدی خاکستری (همانند آنچه در تصویر مشاهده می شود) در چند کیلومتری مسجد قبه الصخره قرار دارد.

اسرائیل هم اکنون در حال ساختن معبدی یهودی در این مسجد به صورت مخفیانه است تا پس از ساختن آن با تخریب مسجدالاقصی واقعی و ساختن معبدی بر روی خرابه های آن خود را برای ظهور مسیح (منجی آخرالزمان یهودیان) آماده سازد و هم اکنون نیز اذهان مسلمانان را به مسجد قبه الصخره به عنوان مسجدالاقصی منحرف کرده است.

 

مسجد الاقصی

 

مسجد قبه الصخره

/ 5 نظر / 88 بازدید
سلیمی

واقعا؟!!!![تعجب] عجب مطلبی گذاشتی من خودم به شخصه از این موضوع اطلاعی نداشتم ممنون[گل] آپم

سلیمی

سلا م خواستی بری به گذشته ها در خدمتم[نیشخند]

بانو

درود برشما مطلب جالبیه نمی دونم اطلاعاتم درسته یا نه؟؟؟!!!! اما تا اونجاییکه می دونم موعود یهودیان ماشیه نام دارد و موعود مسیحیان مسیح است

رسول رضايي

با سلام و احترام؛ با بحث ابلاغ سه مقرره مهم نظام بانكي به روز هستيم: 1- ابلاغ آیین نامه میزان و نحوه دریافت حق عضویت در صندوق ضمانت سپرده ها لينك: http://shenasname.ir/bank/1857-143022.html 2- دستورالعمل حسابداری اعتبار اسنادی داخلی- ریالی لينك: http://shenasname.ir/bank/1856-139848.html 3- ابطال بند سوم مصوبه پنجاه و سومین جلسه مورخ ۱۳/۳/۱۳۹۲ مجمع عمومی بانک مرکزی و مصوبه پنجاه و چهارمین جلسه مورخ ۱۳/۴/۱۳۹۲ مجمع عمومی بانک مرکزی مبنی بر تهاتر بدهی دولت و شرکتها و بانک های دولتی لينك: http://shenasname.ir/bank/1855-301-303.html