همکاران محترم وبلاگ نویس دیگر بس است

وبلاگ و وبلاگ نویسی نوعی دل نوشته و یا بیان خاطراتی و صفحه ای برای بیان دیدگاهها و نظرات و عقاید می باشد که بعضا با انتقاد، پیشنهاد و یا تشویق همراه است. حدود یک سال و چهار ماه پیش بود که آگهی مربوط به ثبت نام وبلاگ نویسان بانک ملی در بخش ویژه همکاران منتشر شد من از آن زمان تصمیم کرفتم که برای خود وبلاگی داشته باشم و این جرقه را در ذهن من دیدن این آگهی زد. روز پنجشنبه پنجم آبان ۱۳۹۰ وقتی در همایش آجودانیه شرکت کردم و چهره همکاران خود را از نزدیک دیدم و به خصوص از نزدیک با عضو محترم هیئت مدیره جناب آقای حسین زاده و دو مشاور رسانه ایشان یعنی دکتر صدر و دکتر ضیایی پرور آشنا شدم در تصمیم خود مبنی بر ادامه کار وبلاگ نویسی مصمم تر شدم. در همایش پارسال زیاد در عرضه وبلاگ نویسی فعال نبودم ولی صحبتهایی که در همایش مطرح شد مرا به این کار بیشتر ترغیب کرد. در این یکسال و چهار ماه که از عمر وبلاگ نویسی من می گذرد خیلی چیزها یاد گرفتم و آن هم مدیون همایش پنجم آبان هستم. بعد از پنجم آبان فعالیت من در عرصه وبلاگ نویسی بیشتر شد با همکاران از طریق دنیای مجازی ارتباط برقرار کردم و لحظه شماری می کردم برای همایش دوم تا اینکه موعد فرا رسید و این بار در بابلسر و چه زیبا بود دیدن از نزدیک همکارانی که تا پیش از طریق قالب اینترنت با آنها در ارتباط بودی. همایش دوم به بهترین نحو ممکن برگزار گردید و یک انتخاب در آخر همایش موجب سر و صداهای بیشماری شدیک اعتراضی که انجام شد و روابط عمومی می توانست آن را رد کند و یا بپذیرد و به نظر من این همه جار و جنجال نداشت.
یک هفته از برگزاری همایش دوم می گذرد هر چه بوده گذشته از همکاران محترم، مدیر وبلاگ بانک ملی ، اداره روابط عمومی به عنوان یک برادر کوچک می خواهم با چشم پوشی از اتفاقات هفته گذشته ضمن ایجاد مجدد جو دوستی و انسجام بین وبلاگ نویسان بانک از دادن بیانیه ، انتقاد جدا خودداری کنند و همه با هم برای سومین جشنواره وبلاگ نویسان بانکی آماده شویم. باشد که مراسم اختتامیه این جشنواره تجلی دهنده فضای دوستی و همراهی و همکاری بین همکاران وبلاگ نویس بانک ملی شوند و همه با هم به احترام نماینده (و یا نمایندگان) بانک ملی که در این جشنواره حائز رتبه می شوند به پا خیزند.
در آخر این مطلب دوست دارم به عنوان یک عضو کوچک از جامعه وبلاگ نویس بانک ملی از تلاشهای عزیزانمان در اداره روابط عمومی و اداره آموزش تقدیر و تشکر کنم و دست آنها را به گرمی بفشارم.

/ 0 نظر / 27 بازدید