تولد همبانک ملی - شارژ مستقیم ایرانسل

امکان شارژ مستقیم سیم کارت و وایمکس ایرانسل در سایت بانک ملی

کاربران ایرانسل می توانند با مراجعه به سایت بانک ملی اینجا به طور مستقیم و با وارد کردن شماره تلفن همراه و شناسه وایمکس سیم کارت و یا وایمکس خود را شارژ نمایند. البته  کماکان امکان دریافت شارژ مبلغ‌دار 10، 20، 50، 100 و 200 هزار ریالی ایرانسل، با مشاهده  شماره سریال و رمز شارژ خریداری شده وجود دارد.
 

استفاده از همراه بانک بدون نصب نرم افزار

USSD یا [Unstructured Supplementary Services Data] بستر مناسبی برای ارسال و دریافت همزمان اطلاعات برای تمامی مشترکان تلفن همراه اعتباری و دایم بوده و قابل استفاده برای تمامی گوشی‌های تلفن همراه است.

یک پیام USSD با (*) شروع می‌شود و پس از آن چند رقم می‌آید و در نهایت با # پایان میپذیرد.
اغلب بانکها و اپراتور‌های دنیا  از این بستر برای عملیات بانکی  استفاده می‌کنند. پیام های USSD تاخیرهای SMS در شبکه را ندارند و 7 برابر آن عمل می‌کند.
بانک ملی هم هر چند با تاخیر اقدام به راه اندازی این سامانه کرده استشماره اختصاص یافته به همبانک ملی #717* می باشد که مشترکین ایرانسل و همراه اول می توانند با شماره گیری آن به عضویت همبانک ملی درآیند. البته این سامانه هنوز به طور کامل راه اندازی نشده و امکان استفاده از آن فعلا وجود ندارد.
لازم به ذکر است که فقط پنج بانک سامان، سینا، پاسارگاد، مسکن و کشاورزی مجهز به این سرویس می باشند با این تفاوت که در صورت راه اندازی کامل این سرویس در بانک ملی، امکان استفاده از آن هم برای مشترکین همراه اول و هم برای مشترکین ایرانسل فراهم شده است در حالیکه این امکان برای بانکهای فوق وجود ندارد.
/ 2 نظر / 30 بازدید
م ر ل

عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوست و همکار محترم ... خوب ظاهرا قراره دوشنبه دور هم جمع بشیم خیلی خوشحال میشم که ببینمتون...راستی با سرویس اداره میایید یا با ماشین شخصی؟

محمدرضابابامحمدی

با سلام بابامحمدی هستم از شعبه میامی 2598به سایت www.bminews.ir سر بزنید منتظر حضور گرمتان در همایش وبلاگ نویسان هستم با تشکر