میز برتر

یادمه سالهای اولیه تاسیس شبکه تهران مسابقه ای در آن شبکه بود به نام "حافظه برتر" که مجریش یکی از دوبلورهای معروف صدا و سیما بود (که متاسفانه اسمش دقیقا خاطرم نیست) یک شکل و شمایلی از مسابقه تو ذهنم هنوز مانده است (بعد از 16 سال همین هم که تو ذهنمه معرکه اس) حالا چی شد که یاد اون مسابقه افتادم الان بهتون می گم (یعنی براتون می نویسم): گزارش مربوط به همایش بابلسر در وبلاگ همکارا رو که نگاه می کردم یکی از نقاط مشترک تو هر وبلاگ برگزاری مسابقه ای گروهی بود که اگه ذهنم یاری کنه اولین برنامه بعد از ناهار بود و بازهم نکته ای که تو وبلاگها اشاره شده بود اجرای زیبا و مهیج دکتر افشارمحمدیان معاون اداره روابط عمومی بود (فکر کنم جای ایشون در مسابقات تلویزیون خالی باشه حداقل اجراشون از بعضی آقایون لوس صداوسیمایی بهتره) که انصافا جای تقدیر و تشکر داره. ولی نکته ای که همکارا تو وبلاگاشون اشاره نکرده بودند گروه برتر و یا به عبارتی میز برتر این مسابقه بود! گروهی که با استفاده از ذهن خلاق خودشون حدود 20 میز رو پشت سر گذاشته بودن و اول شدن! تازه بعضیا کسب این افتخار(!!!) رو با کمک از دنیای مجازی و اینترنت می دونستن. البته این افراد خودشون هم بیشتر واقفند که اینترنت قطع بود و کمک از این وسیله ارتباطی در اون لحظه امکانپذیر نبود. این مساله رو می شد از  میز بغل که افرادش تمام گزینه ها رو 4 زده بودن هم پرسید.

 عکس زیر میز برتر است که فقط گوشه سمت راست اون در عکس افتاده (البته بطریهای آب بیشتر نمایانه)  طبق آخرین اخبار بعد از کسب افتخار، این میز به موزه بانک ملی منتقل شده تا مورد بازدید همگان قرار گیرد.

پ.ن:

1- نفر پنجم میز ما تاثیر بسزایی در برتر شدن میز داشت با تشویقهای بی امانی که می کرد البته تو دلش.

2- یکی از افراد میزهای بیگانه که تشویقهای بی امان نفر پنجم میز ما رو دید به سرش زد که خودش رو خودی و از میز ما جلوه بده با خونسردی تمام که فوق العاده بود.

3- تک تک افراد میز ما برای همایش بعدی از الان در لیست خرید میزهای دیگر قرار گرفتند طبق آخرین اخبار پیشنهادها نجومی بوده (دل بچه های میز بغلی بسوزه)

4- و در آخر این همه راه کوبیدم رفتم شمال یادم رفت یه خورده زغال مرغوب برای اینترنتم بگیرم خیلی کند شده فکر کنم زغالش تموم شده تازگیا این وایمکس ایرانسلمون بدجوری زغال می سوزونه!

  

/ 3 نظر / 20 بازدید
علوي

مجيد آقا سلام روحاني جان خوب توصيف كردي بهره هوشي همگروهي ها رو تو نشست گلي به جمالت ايوووووووووووووول باي فعلاً

ما چند نفر

سلام شما را لینک کردم موفق باشید ضمنا به پیوندهای وب من هم مراجعه کنید وبلاگهای زیر مجموعه وب بنده است که متعلق به همکاران اداره حوزه مدیریته [گل]